Forum wildneigh2.forumoteka.pl Strona Główna wildneigh2.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gienkolog

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wildneigh2.forumoteka.pl Strona Główna -> Off~topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stecka
Nowy/-a


Dołączył: 29 Kwi 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 7:16 pm    Temat postu: Gienkolog Odpowiedz z cytatem

Jakiego ginekologa polecacie? U mnie w mieście bardzo dobra opieka jest w klinika stonava, bardzo miły personel i doświadczeni lekarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FranC
Nowy/-a


Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 194

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałabym mieć dostęp do różnych specjalistów, również nie chcę długo czekać na wizytę u ginekologa. Co myślicie o pakietach medycznych, by wielu specjalistów mieć w jednym miejscu. https://medicapark.pl/zespol,3,pl Co uważacie na temat pakietów medycznych? Komentujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia
Nowy/-a


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 04, 2022 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że takie pakiety są przydatne zwłaszcza jak potrzebujesz porad bez kolejek albo na przykład jakiejś skutecznej antykoncepcji. W takich przychodniach są lekarze którzy są na bieżąco z nowinkami w tej dziedzinie i mogą powiedzieć więcej na temat bardzo nowoczesnych tabletek antykoncepcyjnych drovelis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FranC
Nowy/-a


Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 194

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę wam jeszcze polecić specjalistów od firmy https://febumed.pl/ . Mają szeroki wybór lekarzy i specjalistów w wielu dziedzinach, między innymi właśnie ginekologów. Zdarzyło mi się u nich zagościć już nie raz, więc polecam wam ich z własnego doświadczenia. Więc jeżeli szukacie czegoś odpowiedniego, to zdecydowanie w tym miejscu warto zacząć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wildneigh2.forumoteka.pl Strona Główna -> Off~topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum