Forum wildneigh2.forumoteka.pl Strona Główna wildneigh2.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

części do maszyn

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wildneigh2.forumoteka.pl Strona Główna -> Off~topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bałaganiara
Nowy/-a


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 6:46 am    Temat postu: części do maszyn Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Sama doskonale wiem, że jeśli chodzi o wszelkiego typu maszyny to w nich może się popsuć praktycznie wszystko. Dlatego też warto mieć znalezioną firmę w której to wszelkiego typu części znajdziemy. Bo na przykład takie sprzęgła podatne to rzadko można takiego typu części znaleźć więc w tym wypadku zaczynamy poszukiwać przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mundka
Nowy/-a


Dołączył: 18 Lis 2022
Posty: 12

PostWysłany: Sob Gru 24, 2022 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, chcę zainwestować we współpracę z firmą zagraniczną, dzięki której mój biznes bardziej na tym skorzysta i się rozwinie. Jak myślicie, czy warto inwestować we współprace z firmą amerykańską i za sprzęt płacić w dolarach? https://www.fxmag.pl/co-to-jest/dlaczego-kurs-dolara-spada Podobno kurs dolara spada, jak myslicie, jakie są prognozy długoterminowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wildneigh2.forumoteka.pl Strona Główna -> Off~topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum